Privacy Policy

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı www.endurosepeti.com de yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Bu gizlilik ve güvenlik politikası www.endurosepeti.com URL'si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

endurosepeti.com'in sahibi ve işletmecisi olan Media Ltd. Şti., müşterilerine ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vb.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

Müşteriler sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir. Ancak, www.endurosepeti.com  hizmetlerinden yararlanacaksanız bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSLgüvenlik alanı içinde hareket edilir.

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

www.endurosepeti.com'dan  satınaldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslim adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

www.endurosepeti.com 'dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden nakliye/kargo firması sorumludur.

www.endurosepeti.com de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz,www.endurosepeti.com nin  yazılı izni olmadan internet sitelerine link verilemez.